mükemmel Filmler


En iyi filmler
The Shawshank Redemption - Esaretin Bedeli film izle(1994)
Şu film izle şurada dursun en başta, IMDB sıralaması tartışma yaratsa da yıllardır birinci sıradaki yerini koruyan bir film izle.

Esaretin Bedeli insanların kimi dersler çıkarması gereken izleyip de feyiz alınacak 1 eserdır. Genç fakir 1 adam olan Dufresne beğendiği kadını öldürmek suçundan yargılanarak ömür boyu hapis cezası alacaktır. geldiği kodesde her türlü kötü adamların olduğu ve bir suçun işlendiği bir yerdir. lakin o hayata olan inancından güler yüzlü olmaktan asla vazgeçmeyecektir. Onun bu tutumu diğer kötü adamlara karşı olumlu 1 etki 1akarak onların bakış açısını da değiştirecektir.Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur(2012)
Barfi hem işitme hemde konuşma özürlü 1 gençtir. Shuriti Adında genç bir kıza aşıktır ama Shuritinin ailesi onun normal bir erkekle evlenip iyi bir mutlu hayat kurmasından yanadır. Barfi bu umutsuz aşkdan yorulmuş yepyeni 1 yasama başlamıştır. Bu arada Jhilmil adında yeni 1 sevgilisi de olmuştur. ama polis tarafından da aranmaktadır tam bu dönemde tekrar karşısına çıkan Shuriti bütün dengelerini alt üst etmiştir. Artık Barfi bir seçim yapmak zorundadır.


Big Fish - Büyük Balık(2003)
William, babası amansız bir hastalık nedeniyle ölüm döşeğinde olduğu için, evine geri döner. Babasını yakından tanımak için, renkli 1 kişiliği olan adamın gençliğinde yaşadıklarına dair öyküler toplamaya başlar. Babasının, gençliğinde gezgin 1 satıcıyken yaşadıkları bir bulmacanın parçaları gibi yerine oturacak ve anlaşılması güç olan adamın yaşamını en masalsı yönüyle zaferleri ve zaaflarıyla ortaya çıkaracaktır.


Inglourious Basterds - Soysuzlar Çetesi(2009)
Aynı günlerda Avrupa’nın başka 1 köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir. Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar.Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı 1 sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.

12 Angry Men - 12 Kızgın Adam(1957)
Genç 1 adam babasını öldürme suçuyla yargılanmaktadır.12 tane jüri tartışmak için bir odada toplanırlar.Bu jürilerden 11 tanesi çocuğun suçlu olduğunu söyler ama 8. jüri(HENRY FONDA) suçsuz olduğunu söyler.Diğer jüriler ona kararını değiştirmesinde ısrar etmektedir ama tartışmadan kararını değiştirmeyecektir çünkü boş yere masum 1 here çocuğu ölüme göndermek istememektedir.Sadece bir odada geçen ve sadece konuşma üzerine yapılmış ve klasikler arasına girmiş Sidney Lumet in başyapıtı, sinema tarihinin en önemli filmleri arasında gösterilmektedir.12 angry man izleDespicable Me - Çılgın Hırsız (2010)
Renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek 1 plan yapmaktadır. Gru, dünyanın uydusu Ay'ı çalmaya karar vermiştir.

Üç küçük yetim olan Margo, Edith ve Agnes, bu kötü kalpli adamla karşılaştıklarında ise, hiç kimsenin göremediği 1 ayrıntıyı fark ederler: Gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır.Film izle Aynı Seride Bulunan Filmler

Çılgın Hırsız (2010)

Çılgın Hırsız 2(2013)


Truman Show(1998)
Truman çok güzel 1 adada yaşamaktadır... ama bu ada, Truman dışında her şeyin sahte olduğu 1 ortamdır ve doğduğu günden itibaren devamlı olarak seyirciler tarafından izlenmiştir. Truman, bunun hiç farkında olmaz,  ta ki öldüğünü sandığı babasını görene dek.

Reservoir Dogs - Rezervuar Köpekleri(1992)
bir grup suçlu, bir mücevher deposunu soyarlar. Polis o kadar çabuk peşlerine düşerki aralarında bir muh1 olduğundan şüphelenirler.
The man from earth holocene (2017)2017 yılı son baharında gösterime gireceği söylentileri dolaşıyor. Bu söylentiler birinci ağızdan çıkan söylemler aslında. ilk filmin ardından 10 yıl zaman geçmiş olması John Oldman'in rutin alışkanlığı olan 10 yılda bir yer değiştirme alışkanlığına denk geliyor. The man from earth'ün tek mekanda çekilmişti holocene ise farklı bir film olacak. Dünyalı izleLove Actually - Aşk Her Yerde(2003)
Notting Hill ve Bridget Jones's Diary'nin esercılarından romantizm rüzgarları. 1birinden ünlü oyuncuları ve olağanüstü müzikleriyle film izle uzun süre akıllardan çıkmayacak. Beklenmedik, heyecanlı, karşılıksız, tutkulu, uygunsuz, engellenemez, anlatılamaz...Noele'e tam 1 hafta kala Aşk Her Yerde. Karı-koca, sevgili, baba-oğul, rock yıldızı ve menajeri arasında 11inden farklı tam on hikayenin içinde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *